Kalitesi adında
lezzeti çıtırında...

Türkiye’de Kuruyemiş Sektöründe sayılı kuruluşların bulunduğu bir ortamda, 26 Mayıs 1993 yılında mütevazi şartlarda kurulan BESLER NUTS; kalitesi, çalışma prensibi ve benimsemiş olduğu misyon ve vizyonu ile kısa zaman içerisinde Gaziantep’in sayılı şirketleri arasında yerini almış bulunmaktadır.

Kurulduğu yıldan bu güne kadar başarılı çalışmaları ve kaliteden ödün vermeyen anlayışla BESLER NUTS, sektörün yurt içinde ve yurt dışında aranan firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Geniş bir satış ve dağıtım ağına sahip olan BESLER NUTS, öncelikle Güneydoğu Anadolu’nun yöresel potansiyelini değerlendirerek ülke ekonomisine gerek istihdam gerekse ticari yönden katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktadır. İlk günden bu yana girişimlerini geliştirerek, iş hacmini arttıran BESLER NUTS’ın bugün Doğu Anadolu ve Güneydoğu illerinde Bölge Bayilikleri ile Gaziantep’de toplam 5 000 m² kapalı alana sahip fabrikalarda hizmet vermektedir.

Şirketimiz ulusal konumundan çıkıp, uluslararası bir konuma gelerek Dünya’nın farklı kıtalarındaki ülkelerle ticari işbirliği içerisindedir. Bu ticari işbirliği kapsamında Irak, Suriye, İran’a, ihracat; Ukrayna, Bulgaristan, Amerika, Şili, Çin, Romanya ve Avusturya ile ithalat yapmaktadır. Hedef, bu işbirliğini diğer ülkelerede arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

BESLER NUTS, başarıya giden yolda, kaliteden ödün vermeden, güvenilir, sağlıklı iş prensibi ilkesi, gelişmiş teknolojiyi verimli kullanan, deneyimli ve konusunda uzman personel ile mümkün olduğunun bilincindedir. Dökme ve paket kuruyemiş üretimini sağlıklı koşullarda ve modern makinelerle el değmeden gerçekleştirmektedir.

İlk günün çalışma arzusu ve heyecanını hiç kaybetmeyen BESLER NUTS, yine aynı heyecan ve arzu ile yoluna devam etmektedir.

VİZYON

BESLER NUTS olarak Uluslararası Kalite Yönetimi çerçevesinde müşterilerimize en iyi ürünleri sunabilmek için çalışan, ürün kalitesini yüksek tutarak rekabetçiliği ve verimliliği, topluma ve çevreye duyarlı sürekli gelişiminden yana ulusal ve uluslar arası saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.


MİSYON

Gıda sektörünün kuruyemiş dalı olarak etik ilkelerden asla ödün vermeden, teknolojik gelişmeleri takip ederek sağlıklı üretim koşulları çerçevesinde, rekabetçiliği, verimliliği, ürün ve çalışan kalitesi ile ülkesinin, yurtdışının, müşterilerinin, çevrenin, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.


KALİTE

Kalitesi ile müşterilerimizi
Her alanda temizliği ve hijyeni
Personel eğitimini sürekli iyileştirmeyi ve güler yüzlülüğü
Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı
Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun ihtiyaçlar ve beklentilerini karşılamak için: ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektedir.


PRENSİPLER

Müşteri memnuniyeti,
Müşteri taleplerini karşılama,
Güvenilir ve kaliteli ticaret,
Verilen sözleri yerine getirme,
Dinamik ve Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan bir ekip çalışmaktır.